top of page
Zespół

 

Adwokat Maciej Markowski jest wpisany na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a następnie odbył 3,5 - letnią aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku i zdał z wynikiem pozytywnym egzamin adwokacki.

Zakres usług

 

 

Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego. Pomoc prawna świadczona jest osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. Aby zapoznać się ze szczegółowym zakres usług kliknij poniżej.

Porady On-Line

 

 

W erze internetu i nowych technologii niektóre porady i usługi prawne nie wymagają osobistego spotkania klienta z adwokatem. Dlatego też Kancelaria świadczy usługi on-line w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania opinii prawnych, pism procesowych, czy wzorów umów. W tym celu proszę o przesłanie na adres adwokat.markowski@gmail.com problemu lub stanu faktycznego. Po zapoznaniu się z zapytaniem wysyłany jest e-mail zwrotny potwierdzający otrzymanie korespondencji wraz z propozycją terminu wykonania usługi oraz ceny za usługę.

Kontakt
w godz. 9:00 -17:00

tel. 668-469-067

80-244 Gdańsk

Al. Grunwaldzka 76/78 lok. 202

​​

EMAIL

adwokat.markowski@gmail.com

Zakres działania

 

 

 

 

Pomimo, że siedziba Kancelarii znajduje się w Gdańsku, usługi prawne świadczone są przed Sądami, Prokuraturami, innymi urzędami i instytucjami na terenie całej Polski. 

 

 

Honorarium adwokackie

 

 

Wysokość honorarium adwokackiego zależy od wagi i zawiłości sprawy, nakładu pracy adwokata, przewidywanego czasu trwania postępowania. O szczegółowe informacje dotyczące wysokości honorarium adwokackiego za prowadzenie konkretnej sprawy lub porady proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Na każdą wpłatę wystawiana jest faktura VAT. 

bottom of page